Úvod po 10ti letech

Vážení kamarádi, kamarádky a příznivci Nadšenců z Posázaví,

v letošním roce je tomu právě 10 let, co jsme si neformálně začali říkat ,,NADŠENCI Z POSÁZAVÍ“. Tento pojem poprvé vyšel z úst Mirka Borkovce. Za ta léta se tento název stal pojmem a věřím, že sportovní veřejnost o něm dobře ví. Pod hlavičkou TJ Zbořený Kostelec jsme se za ta léta zúčastnili mnoha sportovních i ,,společenských“ akcí, dosáhli mnoha sportovních úspěchů na kolech, na lyžích, i dalších sportovních podnicích a zažili také hodně srandy. Je tomu také 9 let co pravidelně doplňujeme stránky www.

A protože slavíme takové krásné kulatiny, připravili jsme pro Vás a všechny naše příznivce nové stránky www. Takže sem s kritikou i pochvalou a samozřejmě každý příspěvek i obrázek je vítán!

Ještě jedna poznámka. Všechny údaje, fotografie i výsledky za celých 10 let jsou uloženy a k dispozici a k nahlédnutí. V archivu jsou však i fotografie a výsledky dosažené v letech dřívějších pod hlavičkou nejstarší TJ  na okrese Benešov – TJ Zbořený Kostelec.

Takže dík všem kdo se podílejí jakýmkoliv způsobem na naší činnosti a popřejme si hodně sportovních úspěchů i zábavy do dalších let!

Ahoj, SKOL

NADŠENCI Z POSÁZAVÍ

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: