Relax vikend v Jizerkach

Ve dnech 26.-28.8.2011 strávila skupina Nadšenců víkend v Janově v Jizerských horách.26.8. jsem vyrazil s Danem ve 13 30 hod. z nádraží v týnci nad Sázavou po ose ZK-Týnec – Kamenice – Štiřín – Všedobrovice – V.Popovice – Všechromy-Světice-Mukařov-Žernovka-Český Brod-Poříčany-Třebestovice-Sadská-Nymburk-Mcely-Dolní a Horní Bousov-Kost-Žďár-Turnov-Frýdštejn-Rychnov u Jablonce nad Nisou-Jablone nad Nisou-Janov nad Nisou.

Za ukrutného vedra-kolem 35 st. C jsme projeli krásnou přírodou Českého ráje, ale to už začalo přituhovat….dehydratace,křeče. Silou vůle jsme po více jak 5 hodinách jízdy a 156 km dorazili do cíle. Večer jsme doplnili tekutiny, něco ugrilovali a ráno vyrazili s rodinami a dalšími kamarády po Jizekách. Janov-Nová louka-Josefodolská přehrada-Krystiánov-Rozmezí-Čihadla-Knajpa-Čihadla-Na Žďárku-Krásná Máří-Hřebínek-Olivetská hora-BEBŘICHOV-Prezidenská Ch.-Kaplička-Janov. Náš výlet nakonec skončil v restauraci, když se již na Rozmezí silně ochladilo a začalo poprchávat.

Po kolech jsme vyrazili na tenis do Bedřichova, ale opět nás vyhnal déšť. Takže tenisová bitva byla dohrána až v nedělním odpoledni, již za krásného počasí. Po pěkně prožitém víkendu jsme v nedělních odpoledních hodinách vyrazili k domovu.

Pár fotek je ve fotoalbumu 2011.

Jirka

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: