Spanilá jízda MTB 2013 Výsledky

Za krásného pozdně letního dne jsme se jaky vždy, tentokráte již podvacáté, sešli ve Zbořeném Kostelci. Odpoledne odstartovali závody dětí, které si museli poradit s bahnem a nejtěžším kopcem na dospělé části trati. Všechny ale nakonec dorazili do cíle a kromě zážitků si odnesli také krásné ceny.

Ve 14h odstartoval hlavní závod mužů, žen a juniorů na které čekalo 5, resp. 4 kola. Trať byla po předchozích deštích v některých úsecích podmáčená, což ještě zvýšilo náročnost již tak náročného závodu. Brzy po startu se na čele utvořila skupina 3 závodníku (J. Šíma, A. Císař a Z. Labský), která si rychle vypracovala náskok. Ve druhém kole již byla skupina jen 2-členná a o vítězi nebylo rozhodnuto až do posledního kola. U přejezdu přes Peceradskou silnici měl P. Šíma menší technické problémy, ale na spodní cestě do Kostelce se mu podařilo se dostat zpět na čelo závodu, který se nakonec rozhodl na návsi u Hasičárny, kde J. Šíma mohutným nástupem rozhodl o svém vítězství.

Tímto bych chtěl za závodníky za bezvadnou organizaci již 20. ročníku poděkovat J. Vrbatovi a doufáme, že těch ročníků bude ještě více.

A už nezbývá než jen pozvat na příští ročník závodu, který se uskuteční 13.9.2014

Zde jsou celkové výsledky:

Kostelec_2013

Fotky ze závodu:

Kostelec 1

Kostelec 2

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=02-lV4eCFws

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: