Worldloppet Amerika a Kanada

V druhé polovině února jsme se vydali na tři maratóny da Kanady a USA. Jeli Mirek Borkovec, Jan Vrbata a Jiří Vrbata, Michal Stibůrek a na místě se k nám přidal Zdeněk Labský.

Zde jsme absolvovali v Kanadě u Ottawy 18.-19.2017 dva maratony ze seriálu WORLDLOPPET (http://www.worldloppet.com/ ) Gatineau Loppet http://www.gatineauloppet.com/ .

Pak jsme se po ose a poznávací jízdě přes  Ottawu-Toronto-Niagara Fals, Detroit-zde jsme navštívili zápas NHL, Chicago, Hayward  na American Birkebeiner  http://www.birkie.com/ . Zde jsme ale neuspěli, protože v pátek večer závod pořadatelé, z důvodu zledovatělé trati, zrušili. Tak jsme vyrazili do Minneapolis na letiště a domů.

Akce ale celkově vydařila. Mirek Borkovec s Jiřím Vrbatou zde získali poslední razítka do worldloppet pasů na třetí titul WORLDLOPPET MASTER. Jan Vrbata a Michal Stibůrek dokončili svůj první titul. Další tituly jsou úspěšně rozjeté-Zdeňkovi Labskému schází jeden závod, Janu Vrbatovi a Michalovi Stibůrkovi 2 závody na druhý titul a Mirkovi Borkovcovi s Jiřím Vrbatou 4 závody na čtvrtý titul. Takže všichni máme motivaci do dalších závodů.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: